Jak wybrać perfekcyjny stanik?

Jak wybrać perfekcyjny stanik?

Panie dość często mają poważny problem z dostosowaniem do siebie prawidłowiej bielizny. Często umieją spędzić w jednym sklepie odzieżowym nawet kilka godzin, po czym wychodzą z niego z pustymi rękami albo z dodatkowym stanikiem, którego i tak nie będą nosić, zakładać. Trzeba na pewno przeznaczyć więcej czasu na dostosowanie doskonałego biustonosza, stanika, dlatego, że to od niego w dużej mierze zależy ogólny komfort oraz to, jak rzeczy będą leżeć na ciele. Posiadając w szafie, garderobie co najmniej jeden doskonale dopasowany biustonosz, już można się czuć o wiele bezpieczniej.
Na zakupy bieliźniane na pewno warto wybrać się z drugą osobą – kumpelą, mamą, siostrą czy chłopakiem. Od czasu do czasu damie bowiem tak bardzo może się spodobać jakiś stanik, że będzie w stanie nabyć go za każdą cenę,kwotę nawet gdy jego rozmiar będzie za bardzo mały lub zbyt duży. Spojrzenie drugiej osoby w takich momentach jest po prostu bezcenne. Towarzyszka na pewno doradzi swojej psiapsióle i bezpośrednio jej zakomunikuje, co sądzi o konkretnym biustonoszu. Nie warto bowiem w tych sprawach ufać osobom pracującym w sieciowych sklepach , odzieżowych gdyż im zależy jedynie na jak najwyższej sprzedaży, w związku z tym za wszelką cenę starają się wciskać, wmusić klientkom różne towary. Przez takie zachowanie sprzedawczyń kobiety muszą potem zapełniać swoje garderoby całkiem niepotrzebnymi elementami bielizny.
Istotnie wsparcie drugiej osoby jest istotna, jednakże tylko pani przymierzająca stanik może właściwie stwierdzić, czy on na nią pasuje. Z całą pewnością musi zastanowić się nad jego obwodem, gdyż według wielu specjalistek od odzieży Polki przeważnie wybierają staniki zbytnio luźne. Przy zapięciu ich na ostatnią haftkę powinno się natomiast poczuć znaczny opór i ucisk. Dzięki temu potem stanik zawsze można mocniej spiąć,zapiąć gdy już poszerzy się on w praniu czy pod wpływem codziennego noszenia. Ważna jest też wielkość miseczek, które z kolei najczęściej są zbyt małe. panie chcą albowiem akcentować swoje atuty i pragną, by były one jak najogromniejsze, dlatego próbują wciskać się w zbytnio małe staniki i wypychać w nich biust, co przecież nie wygląda w żadnym wypadku dobrze. Piersi w takiej bieliźnie nie może też swobodnie się ułożyć, przez to czasem z zaczyna czynić dyskomfort. Lepiej już pogodzić się ze swoimi niewielkimi walorami, aniżeli tak bardzo cierpieć.
Jest jeszcze jeden sposób, dzięki któremu można w łatwy sposób kupić dla siebie perfekcyjnie dobrany biustonosz. W tym celu powinno się po prostu wybrać się do specjalistki od dobierania biustonoszy, która potrafi pomóc dosłownie każdej kobiecie. Na pewno trzeba odbyć taką wizytę chociaż raz w swoim życiu, by poznać rozmiar swoich piersi.


Możliwość komentowania została wyłączona.