Wybór garderoby na wielorakie okazje

Wybór kreacyj na rozmaite okazje

W naszym życiu nie jeden raz zdarza się okoliczność, że nie mamy pojęcia co nabyć, myślę tu o paniach, jednakowoż również o mężczyznach, że u nich też się ten problem jednak jest nieco mniejszy. Mimo wszystko po prostu nie mamy jakiegokolwiek pojęcia co założyć i co najlepiej odpowiadałoby do okazji. Postaram się wam aktualnie ukazać kilka wskazówek dla kobiet i mężczyzn, z których możecie korzystać, kiedy następnym razem będziecie przygotować się na jakieś ogromne wydarzenie w waszym życiu. 
Na pierwszy ogień weźmiemy kiecki na ślub dla kobiet, tu, jeśli jesteśmy panną młodą kwestia raczej jest ewidentna, mimo to, w wielu wypadkach, jak bierzemy ślub cywilny, nie do końca chcemy iść w białej sukni z welonem. Wybieramy raczej coś innego. Według mnie jest kilka przedmiotów, na które powinniśmy zwrócić uwagę przy doborze kiecki. Przede wszystkim jej styl, który winien być nie za wąski, jednakowoż nie za luźny. Ciuch powinien bezbłędnie dobrać się do naszego ciała i tak wyeksponować nasze ciało, byśmy to my byli w centrum uwagi, a nie nasza sukienka, która w ten znaczny dla nas dzień jest znacząca, niemniej jednak nie najważniejsza. Druga sprawa to kolor lub| odcień. Tutaj, jeśli nie pragniemy białej, zalecam dobrać kolory śmietankowe, fioletowe lub lawendowe, które kapitalnie odtwarzają styl zabawy i fajnie wyglądają na przykład do czerwonych szpilek. 
Druga zabawa to sylwester. Tutaj kobiety mogą zaszaleć. Jaśniejące cekinki, króciutkie spódniczki i tak dalej. Jednakowoż czy na pewno chcemy wyglądać jak „tania” dama? Przepraszam od razu za słowo, aczkolwiek tak nas postrzegają w owym czasie faceci, którzy płyną do nas falami, lecz mają świńskie myśli. Według mnie i wielu ekspertów kiecki sylwestrowe powinny oddawać istotę imprezy, stąd powinny wyglądać bardzo wyniośle. Nie możemy tutaj założyć sukienek prostych, z kosmicznymi kształtami lub białej długiej sukni ślubnej. Zaszalejmy, albowiem ten dzień jest owszem od tego, jednakowoż z taktem. Najlepszy kolor to czarny. Tak sądzi większość ludzi ze środowiska eksperckiego i ja podzielam ich zdanie. 
panowie mają o tyle prościej, iż w tych dwóch sytuacjach muszą tylko wybrać barwę garnituru… Pewnie tak większość z nas myśli, niemniej jednak u mężczyzn liczą się też buty, krawat lub muszka, garnitur albo smoking i mnóstwo więcej rozmaitego modelu dodatków i zmian. Muszka to sylwester, krawat czy muszka to ślub i tak dalej. Musimy pamiętać, że kolory też są wielofunkcyjne w takich okolicznościach i nie musimy szczegółowo przejmować się tym, że w tym samym garniturze wybierzemy się na uroczystość weselną jak i na sylwestra miesiąc później.
Jak widzicie w tym krótkim poradniku, panie mają poniekąd cięższą sytuację niemniej jednak mężczyźni też nie mają prosto.


Możliwość komentowania została wyłączona.